Drinas

Aroma e trëndafilave dhe era e cila frynë lehtë

Aroma e trëndafilave e cila e mbush ajrin dhe era e cila frynë lehtë në flokët tuaja. Vesa e cila shkëlqen mbi tokë dhe gurgullimi i përroskës i cili gati nuk dëgjohet. Ndjenja e shkrirjes së fjollave të borës të cilat shkrihen mbi gjuhën tuaj. Dhe bufi i cili e thërret të riun e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *