Drinas

Bëje menjëherë atë që për ty është e vërtetë

Bëje menjëherë atë që për ty është e vërtetë dhe e mirë. Çfarë rëndësie ka që të bësh llogari se çka do të ndodh në të ardhmen dhe çka jo? Jeta është e shkurtë – a do të arrish diçka nëse e parashikon rezultatin dhe bën llogaritje?

Swami Vivekananda

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *