Drinas

Bukuria është gjithkund rreth nesh

Bukuria është gjithkund rreth nesh, në gjëra të mëdha dhe të vogla, në miq, familje, fshat, në një zog që këndon. Ndalu për një moment të mendosh, të jesh falënderues, reflekto për dhuratën e një dite të re. Leje që çudia e jetës të prekë dhe të gëzohesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *