Drinas

Çdo gjë përfundimisht kalon

Çdo gjë përfundimisht kalon. Gjithçka në jetën tënde do të kalojë përfundimisht. Festo ekzistencën tënde ndërsa zgjat! Çdo ditë. Çdo gjë që e do, gjithçka për të cilën jeton, janë gjërat që kanë rëndësi. Po ke parasysh. Po, natyrisht, je i vetëdijshëm dhe shijo jetën në maksimum.
Dr. Dalton Exley

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *