Drinas

Është mirë që të ulesh vetëm në kopsht në agim ose në errësirë

Është ide e mirë që të ulesh vetëm në një kopsht në agim ose në errësirë, në mënyrë që të gjitha pranitë e druajtura të të ndjekin dhe të të bëjnë të zhytesh në mendime. Më pëlqen kur mendoj se mendimet janë si lule të gjalla të lindura nga pema e njeriut. – James Douglas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *