Drinas

Është shumë çliruese kur e lëshojmë ndjenjën se po udhëzohemi

Është shumë çliruese kur e lëshojmë ndjenjën se po udhëzohemi, se jemi të lidhur me kohën. Kur heqim dorë nga tensioni i kohës, se çfarë duhet të bëjmë dhe kur. Në fund të fundit, është zgjedhja jonë ta lejojmë kohën të na nxitojë apo jo.
Dalton Exley

5 thoughts on “Është shumë çliruese kur e lëshojmë ndjenjën se po udhëzohemi

  1. Somebody essentially lend a hand to make seriously articles I
    would state. This is the very first time I frequented your web page and so far?
    I surprised with the analysis you made to make this particular
    put up extraordinary. Fantastic job!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *