Drinas

Është shumë çliruese kur e lëshojmë ndjenjën se po udhëzohemi

Është shumë çliruese kur e lëshojmë ndjenjën se po udhëzohemi, se jemi të lidhur me kohën. Kur heqim dorë nga tensioni i kohës, se çfarë duhet të bëjmë dhe kur. Në fund të fundit, është zgjedhja jonë ta lejojmë kohën të na nxitojë apo jo.
Dalton Exley

1 thought on “Është shumë çliruese kur e lëshojmë ndjenjën se po udhëzohemi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *