Drinas

Gjej gëzim kur nuk lëviz aspak

Si gjithmonë gjej gëzim kur nuk lëviz aspak kur jam shtrirë në kopsht nën diell dhe duke parë fluturat të cilat fillojnë vallëzimin e tyre veror midis shkurreve dhe barit zbukurues; dhe kur mbështetem në kërrigën time me vija të kaltërta në kopsht.
Barney Bardsley

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *