Drinas

Heqja e barërave të këqija

Njëra nga mënyrat më të lehta për të hequr barërat e këqija në mes gurëve në oborr është shumë e thjeshtë … uji i valë!

Uji i valë i shkatërron rrënjët e barërave të këqija nga brenda, dhe bari i keq nuk rritet më. Nëse ju e nxirrni barin e keq me dorë, mbetet një pjesë e rrënjës dhe bari i keq rritet prapë brenda një jave.

Dhe gjithashtu mirë është se uji i valë nuk është i dëmshëm për natyrën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *