Drinas

Hidhi një sy të mirë në diçka që nuk është e krijuar me dorë

Hidhi shpesh një sy të mirë në diçka që nuk është e krijuar me dorë – një mal, një yll, kthesa e një përroi. Ti do të gjesh mençuri, durim dhe rehati në të.
Sindey Lovett

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *