Drinas

Kjo ditë është për gjithçka që është e mirë dhe e bukur

Kjo ditë është për gjithçka që është e mirë dhe e bukur. Ajo është shumë e çmuar, me shpresat dhe ftesat e saj, për të humbur një moment me ditën e djeshme.
Ralph Waldo Emerson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *