Drinas

Koha për të qenë në vend të kohës për të bërë

Pse është kaq e vështirë të marr kohë për veten time? Koha për të qenë në vend të kohës për të bërë. Shpesh ajo që është urgjente e gjen rrugën e saj përpara në jetën time dhe ajo që është e rëndësishme është shkelur nën presion.
Marion Stroud

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *