Drinas

Ky është sekreti i vërtetë i jetës

Ky është sekreti i vërtetë i jetës – të përvetësosh plotësisht në atë që e bën në këtu-dhe-tani. Dhe duke mos e quajtur atë punë, por përkundrazi të kuptosh se është një lojë.
Alan Watts

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *