Drinas

Libri i mysafirëve

Shkruani një mesazh në librin e musafirëve

 
 
 
 
 
 
 
Fushat e shënuara me * janë të obliguara. Adresa juaj elektronike postare (email) nuk publikohet. Mesazhi juaj publikohet pas shqyrtimit.

Ne kemi të drejtë të ndryshimit të tekstit, heqjes ose të mos publikimit të mesazhit të dërguar.
15 entries.
Ardian Morina Ardian Morina from Drinas wrote on 27.09.2009 at 23:45:
Drinasi asht shum i bukur sepse shum njerz i le pershtypje
Haki Cekuthi Haki Cekuthi from Kosovë wrote on 09.08.2009 at 14:36:
Me axhen Drinasi mire veq naj gote raki edhe noj cope sallam Xhedhi ( pule ose lope hahaha ) kishit bo mire me pleqt e katunit mu marrun veshun me mi hek qeto sene une per juve jetoj ne Drinas me kon perveti me jetu shkoj ne Xerxe... Mendonii edhe per mua
Faton Hoti Faton Hoti from Drinas wrote on 13.04.2009 at 01:29:
tung qa po bani drinasi asht ma i miri ka shum qika a hehe po knaqna ku po shkoj ne ks ne drinas sa mire ktu ne austri be nane po spo rrihet hiq aaaa
Valmir Krasniqi Valmir Krasniqi from München wrote on 09.04.2009 at 14:14:
Pershendetje per te gjith edhe pse spo edi kush eshte dizajnus dhe mirmbajtes i kesaj WEB Faqe sido qete jet mir paska ba, suksese sa i perket fshatit gjdo gje qe flitet mund te jet e tepert sepse mund te gabojm kur flasim per DRINASIn un keto 2 vjet e fundit kam shetit europen kam qen ne gjdo vend spaku gjdo kryeqytet te shteteve te EUROPES, por sinqerisht me Drinas nuk ka, ndoshta edhe pse kam pas rastin e mir te jem nga ky vend, ju pershendes te gjithve kalofshi mir punoni edhe pak ju dizajnus rreth WEBit kalofshi mir.
Fidan dhe Fitim Hoti Fidan dhe Fitim Hoti from Landshut, Gjermani wrote on 14.03.2009 at 03:22:
Shum mir po me vjen si edhe Drinasi e paska hap nje Faqe te internetit. Fotot me pelqyten shum, por ish kon mir me pas be edhe do foto te gjamijes, ose te gjimnazit te ri, e jo aq shum te arave.

pershendetje 🙂