Drinas

Libri i mysafirëve

Shkruani një mesazh në librin e musafirëve

 
 
 
 
 
 
 
Fushat e shënuara me * janë të obliguara. Adresa juaj elektronike postare (email) nuk publikohet. Mesazhi juaj publikohet pas shqyrtimit.

Ne kemi të drejtë të ndryshimit të tekstit, heqjes ose të mos publikimit të mesazhit të dërguar.
15 entries.
John John from USA wrote on 14.03.2009 at 01:36:
Very nice site!
Sadik Hoti Sadik Hoti from Friburg, Gjermani wrote on 10.03.2009 at 10:36:
Skam qa te shtoj me teper por eshte nje vend shum i mire ne rajon dhe skemi pse te mos mburremi me vendin tone dhe tani kur e kemi nje rruge te mire po mendoje te asfaltuar,qe shpejte mund te na lidh me qendrat tjera rajonale, por nje spo me pelqen pse seshte vendos disi ne kllapa emri i vjeter qe njerzit qe se njohin te dine bile per cilin fshat behet fjale.

Ju kerkoj falje per kete kritike te vogel edhe pse se di se kush eshte pronar apo kush e ka vendos kete faqe interneti. Dhe ne fund i deshiroj qdo vizitori te te kesaj faqe nje vizite te kendshme .
Mon Morina Mon Morina wrote on 28.04.2008 at 17:23:
Me erdh shum mir kur e pash kete sajt, meqenese me te vertete shum i thjeshte, besoj qe ne rast se do ta merrni serozisht kete pune mund te dal nje sajt shum i mir.Duhet se pari te filloni me historine e Drinasit ku te dhena mund te gjeni ne librin ONOMASTIKA E KOSOVES,te konsulltohuni me pleq dhe dhe pjesemarres ende te gjalle qe prej Luftes se Dyte Boterore e deri ne luften e fundit: E dyta:pozita gjeografike,flora dhe fauna,numri i banoreve,stuktura e popullsise;infrastruktura,instuticionet shtetrore,ekonomike,kulturore etj etj. Fotot me pelqyen shume,mirpo duhet ta pasuroni albumin tuaj me foto,video e materiale te ndryshme psh.foto te institucioneve,albume nga lufta me fotot e deshmoreve etj.,etj. Ne rast se me te vertete e beni nje pune serioze mund te perfitoni ne te ardhmen me publikimin e reklamave te ndryshme te firmave te ndryshme nga Drinasi e me gjere.e te kunderten sajtin Tuaj do ta mbuloje pluhuri, Besoj qe kritikat e mija do ti merrni sinqerisht! Ju uroj sukses ne punen Tuaj te metutjeshme!
Valon Nalli Valon Nalli from Krushë e madhe wrote on 25.01.2008 at 20:54:
Tung, qa po bani, si je a je mirë. Nga zemra ju uroj per ketë web faqe, dhe ju uroj te gjitha te mirat.

Tung kaloni mir.

Nga Valon Nalli
Eminem Hoti Eminem Hoti wrote on 26.01.2006 at 21:57:
Tung ju pershendes edhe gjithmon kam deshir me ndegju mir per ket fshat por po du me dit pse mase keni bere gjith kete e keni perhap ne internet ket faqe per ket fshat po pse nuk e keni ba tabelen ne hyrje te fshatit, per me dit se se si quhet ky fshat kjo eshte ajo munges e dituris se ketij populli qe jetojn ne ket fshat per me u informu , kjo ka qendasht me u vendos e pastaj te binden njerzit e fshatit po ashtut edhe i gjith populli i kosoves se si quhet ky fshat prap po them nuk jam kundra ketij emri te emertun per ket vend po ju urjor ghitha te mirat veq perpara , nje verejtje mundesisht kur te me qoni email te shkruani sa ma mir edhe paster se skam mujt ta kuptoj at qe ma keni qu at email jo me shkronja te kuptimat ok ju falemenderit per mirkuptim.