Drinas

Më pëlqen të kaloj kohë në natyrë

Më pëlqen të kaloj kohë në natyrë, aq më e egër aq më mirë. Uji i qetë, bari që valon butësisht në erë, heshtje. Në këto momente të çmuara, me diellin dhe yjet, ndihem i egër. Jeta e egër… që nuk vuan nga trishtimi apo stresi. Ka vetëm këtë ditë rrezatuese. Për një kohë jam i lirë në hirin e kësaj bote.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *