Drinas

Merrni kohë për të ëndërruar

Merrni kohë për të ëndërruar.
Ngjiteni lartë me një yll.
Merrni kohë për të dashur,
dhe për tu dashur.
Merrni kohë për të parë rreth jush.
Një ditë është shumë e shkurtër për të qenë egoist.
Merrni kohë për të qeshur
Kjo është muzika e shpirtit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *