Drinas

Ndjenjat si zhgënjimi, turpërimi, acarimi, pakënaqësia

Ndjenjat si zhgënjimi, turpërimi, acarimi, pakënaqësia, zemërimi, xhelozia dhe frika nuk na sjellin një lajm të keq. Përkundrazi, ato na japin momente qartësie që na tregojnë se çka duhet të zëvendësohet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *