Drinas

Në kopsht ishte një mëllenjë

Në kopsht ishte një mëllenjë dhe dukej sikur nuk kishte qenë kurrë mëllenjë. Të gjitha trazirat e mia të brendshme u shkrinë dhe u ndjeva i qetë dhe plot paqe të brendshme. Ndihesha e lidhur me gjithçka përreth meje.
Anne Bancroft

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *