Drinas

Nëse do të ishte çështje e të luajturit futboll me universin

“Nëse do të ishte thjesht çështje e të luajturit futboll me universin, nxitje e dyshemesë së oqeanit, ndryshim i rrjedhës së lumenjve, lëvizje e maleve, do të ishte mjaft e lehtë për mua,” tha Majmuni. “Por nëse duhet të rri ulur dhe të meditoj, do të jem më keq. Nuk mund të ulem nga natyra”.
Wu Cheng’En

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *