Drinas

Nëse e kupton se nuk të mungon asgjë

“Nëse e kupton se nuk të mungon asgjë, se nuk të duhet asgjë, se nuk ke nevojë që të kërkosh gjithë kohën atë që nuk e ke, dhe se mund ta përfundosh atë cikël të përpjekjes dhe stresit – atëherë hapet një botë para teje sikur kurrë më parë.”
Dalton Exley

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *