Drinas

Nëse i shikon njerëzit e lumtur

Nëse i shikon njerëzit të cilët i njeh dhe të cilët me të vërtetë duken të lumtur, atëherë ata njerëz të lumtur e kanë një karakteristikë, një vizion me rëndësi të jetës – që kanë të bëjnë me njëra tjetrën. Ata besojnë se lumturia varet nga një moment. Dhe ai moment është tani.
Willie Nelson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *