Drinas

Nëse përqendroheni të gjeni gjithçka që është e drejtë

Nëse përqendroheni të gjeni gjithçka që është e drejtë dhe e mirë në një situatë, do të zbulosh se jeta jote papritmas është mbushur me mirënjohje, me një ndjenjë që e ushqen shpirtin.
Harold Kushner

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *