Drinas

Nëse vërtet jeton me vëmendje, koha nuk fluturon

Ne themi që koha fluturon. Por nëse vërtet jeton me vëmendje, koha nuk fluturon. Ajo rinovohet vazhdimisht dhe është gjithmonë e pranishme në ty. Atëherë ti e merr ndjenjën e madhe se e ke një përjetësi të kohës. Kohë për gjithçka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *