Drinas

Një moment i vetëm i admirimit ka shumë pak dobi

Pas një dite të mrekullueshme në ajër jashtë, kuptova se një moment i vetëm i admirimit ka shumë pak dobi. Ne duhet të jetojmë me bukuri, ta admirojmë atë pa bërë mund dhe ta marrim me qetësi dhe me vëmendje, derisa bukuria të bëhet gradualisht një me ne dhe gjaku ynë të ndryshojë.
Mark Rutherford

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *