Drinas

Trupi dhe shpirti nuk mund të ndahen

Trupi dhe shpirti nuk mund të ndahen nga njëri tjetri. Ajo që ndikon një njërin, ndikon edhe në tjetrin. Nëse je shpesh i frikuar, i brengosur ose i shqetësuar, trupi yt do të ketë çrregullime të stresit. Behu i vëmendshëm, do të kesh më shumë shëndet dhe do të jetosh i lumtur.
Dalton Exley

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *