Drinas

Unë njoh vetëm mrekulli

Unë njoh vetëm mrekulli… Për mua është çdo orë e dritës dhe e errësirës një mrekulli, secili centimetër kub i hapësirës është mrekulli, secili metër katror i sipërfaqes së mbuluar të tokës, secila hapësirë që gëlon brenda. – Walt Whitman

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *