Drinas

Ushtrim i vëmendshmërisë

Ulu në një karrige të rehatshme ku mund të mbështetesh mirë. Mbylli sytë dhe bëhu i vetëdijshëm për pozitën e trupit tënd. Shputat në tokë, mbështeti këmbët, kofshët, vithet dhe shpinën në karrige. Kushtoji vëmendje aromës dhe tingujve. Merr frymë dhe nxirr frymë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *