Drinas

Ushtrimi në qëndrim të qetë të vetëdijshëm

Qëndro për një kohë i qetë dhe vë re se si trupi yt e prek tokën. Bëhu i vetëdijshëm për rrethin tënd, imazhet, tingujt dhe aromat. Shiko frymëmarrjen tënde, por mos u përpiq ta ndryshosh. Ti mund ta bësh këtë sa herë që dëshiron gjatë ditës.

1 thought on “Ushtrimi në qëndrim të qetë të vetëdijshëm

  1. I do enjoy the manner in which you have presented this challenge plus it really does present us some fodder for consideration. Nevertheless, because of what I have observed, I simply just trust when the reviews stack on that individuals remain on issue and don’t get started upon a soap box involving the news du jour. All the same, thank you for this outstanding piece and while I do not really concur with the idea in totality, I respect the point of view.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *