Drinas

Vetëm ngadalësoni

Vetëm ngadalësoni. Ngadalësoni të folurit tuaj. Ngadalësoni frymëmarrjen tuaj. Ngadalësoni hapin tuaj. Ngadalësoni ushqimin tuaj. Dhe bëhuni të dehur nga era e këtij ritmi të ngadaltë dhe të qëndrueshëm. Vetëm ngadalësoni …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *